madmansimon

Lze v notebooku změnit region wifi karty?

Zdravím, můj router běží na 13 kanálu ale můj notebook má US region. Otázka zní jestli se dá ve wifi kartě nastavit evropský region, protože nemám k routeru údaje abych mohl změnit kanál (musím počkat na souseda). Notebook je to Asus x550C

EDIT: Toto nastavení jsem nikde nenašel. Hledám dobře? Správce zařízení>najdu wifi kartu>vlastnos­ti>upřesnit popř. ovl panely>centru síťových atd>nastavení adaptéru>najdu wifi kartu>vlastnos­ti>konfigurovat>up­řesnit…nikde tam nic nevidím

Nejlepší odpověď
jáára

V nastavení / konfigurace ovladače. Nastav ETSI.

Edit: Nastavení ovladače si našel správně, avšak ne každý wifi adaptér tam tu možnost má.