arygnoc

lze v některém přehrávači pustit film pozpátku?

resp. streamvidea?

Nejlepší odpověď
baghira

Spíš ne.
V souboru nebývají uloženy všechny snímky videa (všech těch X za sekundu), ale jen tzv. klíčové snímky a pak změny vůči nim. Takže pustit to jen tak pozpátku prakticky nejde.

V mém oblíbeném videoeditoru Avidemux existuje filtr „Reverse“, kterým se dá video zkonvertovat tak, že jede pozpátku.

Další odpovědi
led

Dá sa prevíjať rýchlo-pomaly dozadu, ale bez zvuku. V tom prípade skočte na záver tracku (filmu) ale tak, aby ste neskončili úplne na koniec. Dajte normálny play a stlačte prevíjanie dozadu (1šipka alebo 2šipky doľava).