Rohlik

Lze v národní přírodní rezervaci kouřit elektronickou cigaretu?

Např. ve skalním městě Adršpach vysí cedule se zákazem kouření. Vztahuje se to i na elektronické cigarety?

Odpovědi
Funna

zákon zatím jasně neurčil jestli zákaz kouření platí na EC a speciálně v Ádru je to proto, abys něco nezapálil…což u elektroniky nehrozí…takže bych se v tomhle případě nějakou škrtlou cigaretou netrápila…

SeverkaS

Já jsem si koupil nově e-cigaretu http://www.ga­llagher.cz/elek­tronicke-cigarety/elek­tronicke-cigarety-joyetech/elek­tronicka-cigareta-emod/ a byl jsem rád když jsem dodatečně zjistil, že je skutečně povoleno na takových místech kouřit elektronickou cigaretu