kurec

Lze v dospělosti zvýšit si své sociální dovednosti (nebo EQ?) s okolím. pokud jsem dlouho nebyl s nikým v kontaktu?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tyrzan to dokázal, Krokodýl Dundee taky, tak proč ne ty? Primárně jde o to najít si samici! A ty mají rády kromě grázlů také i různý ty „tarzany“, takže klídek. A je nezbytný potkat tlupu, která se ti nebude vysmívat, ale naopak podpoří tvý přednosti, o jakých/kterých se jim nezdálo. Pak s okolím splyneš, jedna báseň. (;

Další odpovědi
Drap

částečně lze.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.