dust8

Lze v ČR sehnat nealkoholické dia pivo či alespoň nealkoholické nízkokalorické pi­vo?

Jak se to případně jmenuje?
Pokud ne, tak by šlo udělat? Nebo by to bylo příliš nákladné na výrobu?
Možná se to nedělá, že se očekává malá poptávka?
Já bych měl rozhodně zájem, abych zbytečně netloustnul. ;D

Odpovědi
Drap

Ano dá. Výrobců je spousta. Zakoupíš v plechovkách snad téměř v každém supermarketu.
https://search­.seznam.cz/?q=ne­alkoholick%C3%A9+pi­vo&oq=nealkoho­lick%C3%A9&aq=1­&sourceid=top&thru=­sug&sId=j7khb5-V5ltSsUHjfAVf

marci1

Domnívám se, že ne. Dia pivo existuje jen alkoholické a nealkoholické pivo se sníženým obsahem cukrů neexistuje. Což je škoda! 🙂