Lze v ČR prozovovat elektromobil Tesla model S?

Dovoz Kanada. Vůz je mimo systém automobilky Tesla, nemůže tedy na supercharger a do autorizovaného servisu. Nefunkční parkovací sensory. Děkuji

Odpovědi
Kepler

Lze provozovat jen po úpravě tak, aby vyhovovaly našim normám vybavení vozidla (např. odlišná koncová světla).

anonym

Pokud se dá připojit na domácí charger, pak ano.

Tw!st

Ano, v ČR je několik dobíjecích stanic pro elektromobily, myslím že i jedna nebo dvě specielně pro Teslu.

mzm

Dva mi v práci stojí pod oknem, mají SPZ, takže nejspíš to jde.

Muffz

Šéf v ní jezdí každý den do práce, takže lze.