anti-talent

Lze v aplikaci Google Street View dohledat kdy byl ten aktuální obrázek pořízen? ( datum, čas ).

…přesněji bych tak určil svou polohu a třeba se pak i dohledal. 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Google Street View je v ČR tvořeno z podkladů několik let starých, poslední jsou z letošního roku. Najdeš tam například v jedné ulici jaro, léto, podzim i zimu a lze vždy vidět pouze rok snímkování (průhledně).
Datum a čas ovšem nikoliv, vyhledávat se podle toho nedá.
Zkušenost
Doplňuji:
Jiné zajímavosti:
http://www.zi­ve.cz/clanky/tri­cet-netradicnich-snimku-z-ceskeho-street-view/sc-3-a-164292/default.aspx

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Napadá mě tak maximálně (v reakci na beer.a) najít dnešní datum někde ve výloze či tak něco :)