iceT

Lze udělat ořechovou náplň

i z lískových ořechů,se stejným postupem jako při použití vlašských ořechů?

Chci totiž zítra upéct koláče,díky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

určitě to jde, a´t se ti koláče povedou dej trošku rumu

Další odpovědi
Drap

Určitě a snad jsou i lepší.

baghira

Lískáče mají trochu jinou chuť než vlašáky, ale v zásadě fungují stejně.

elektrikář

Oříšky je třeba opražit. Promnout po upražení v utěrce hnědá vrstvička se sloupne. Oříšky dostanou intenzivnější chuť.Trochu tvarohu, a strouhanky kousek másla případně rum.Samotné oříšky by nedržely pohromadě.