dust8

Lze u smart TV nějak deaktivovat automatické vypínání obrazovky po určité době nečinnosti?

Běží mi tam vánoční spořič z Youtube ve 4K, a tak bych rád, aby běžel celodenně.

Odpovědi
aliendrone

To záleží na tom, JAK MOC je „ekopřiblblá“. Obvykle tohle jde nastavit v „power managementu“ (může se to skrývat třebas pod symbolem zeleného lístečku s popiskem „Eco“ apod.). Nicméně jestli je to HODNĚ „grýnpíč“ TV, tak to ani NEMUSÍŠ mít možnost nastavit, tahle volba je ti už upřena. :(

Edison

Jak u které.

anonym

kvůli Vánocům u Dustů dostane Temelín zabrat, ještě řekni že ti taková dekorace jede v každém pokoji zvlášť 🙂 … jasně že to jde vypnout, kdybys upřesnil jaký operační systém v té TV vůbec máš (android? tizen? webos? firefoxos?) bylo by snazší poradit přesný postup.