Avatar uživatele
autacek

Lze u nás inzerovat rozdání menstruačních kalíšků zdarma, s podmínkou praktického zaškolení?

A musel by mít školitel na tuto činnost nějaké speciální vzdělání?

Fakt je mi líto těch dívek a žen, co si tam musí cpát náhražkou ty noviny, či co.

Zajímavá 0 před 2057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Inzerovat můžeš vše, co není proti zákonu. Otázkou je, kolik dam na školení (je jedno od koho) vůbec přistoupí. Vzdělání asi ani netřeba, to ženy, co to používaj taky nepotřebují. Ale nějaké to zdravotnické minimum by asi záhodno bylo. Je pár věcí, které by asi mělo být více, než standardem, zejména pokud by šlo o školení druho osobou. Samozřejmě svou roli zde hraje i forma školení.

Prakticky bych Tě chtěl docela vidět, jak jim to prakticky na sobě prakticky předvádíš. 😁

(Pro rýpaly: „prakticky“ jsem mnohonásobně použil zcela záměrně. 🙂

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vy jste dneska tou ženskou menstruací a hygienickými potřebami nějak posedlý. Já osobně si myslím, že v ČR snad nikdo nebude mít stejný problém jako ve Skotsku. Alespon tedy o nikom takovém nevím. Ale podle mě si i bezdomovkyně tu vložku sežene.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

To tedy nevím. Abyste si nenaběhnul.
Jak byste si to praktické zaškolení představoval
v případě 10–14letých dívek?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Co KONKRÉTNĚ myslíš tím praktickým zaškolením?
Protože není přece potřeba. Při pořízení kalíšku je přiložen srozumitelný návod včetně nákresů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
autacek

I vy kujóni, že vy v tom hledáte zase nějakou sprosťárnu. To by Vás ale u gynekologa třeba hledat vůbec nenapadlo! 😁

před 2057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tos mi připoměl takový starý otřepaný vtip… Ale je přisprostlý, tak ho tu psát nebudu…

před 2057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví