autacek

Lze u nás inzerovat rozdání menstruačních kalíšků zdarma, s podmínkou praktického zaškolení?

A musel by mít školitel na tuto činnost nějaké speciální vzdělání?

Fakt je mi líto těch dívek a žen, co si tam musí cpát náhražkou ty noviny, či co.

Nejlepší odpověď
Edison

Inzerovat můžeš vše, co není proti zákonu. Otázkou je, kolik dam na školení (je jedno od koho) vůbec přistoupí. Vzdělání asi ani netřeba, to ženy, co to používaj taky nepotřebují. Ale nějaké to zdravotnické minimum by asi záhodno bylo. Je pár věcí, které by asi mělo být více, než standardem, zejména pokud by šlo o školení druho osobou. Samozřejmě svou roli zde hraje i forma školení.

Prakticky bych Tě chtěl docela vidět, jak jim to prakticky na sobě prakticky předvádíš. 😁

(Pro rýpaly: „prakticky“ jsem mnohonásobně použil zcela záměrně. 🙂

Další odpovědi
anonym

Vy jste dneska tou ženskou menstruací a hygienickými potřebami nějak posedlý. Já osobně si myslím, že v ČR snad nikdo nebude mít stejný problém jako ve Skotsku. Alespon tedy o nikom takovém nevím. Ale podle mě si i bezdomovkyně tu vložku sežene.

ivzez

To tedy nevím. Abyste si nenaběhnul.
Jak byste si to praktické zaškolení představoval
v případě 10–14letých dívek?

nyjono

Co KONKRÉTNĚ myslíš tím praktickým zaškolením?
Protože není přece potřeba. Při pořízení kalíšku je přiložen srozumitelný návod včetně nákresů.

autacek

I vy kujóni, že vy v tom hledáte zase nějakou sprosťárnu. To by Vás ale u gynekologa třeba hledat vůbec nenapadlo! 😁

Edison

Tos mi připoměl takový starý otřepaný vtip… Ale je přisprostlý, tak ho tu psát nebudu…