dust8

Lze u hodináře nechat vyměnit libovolné poškrábané sklíčko hodinek za nové?

Odpovědi
paul1

Já jsem před časem měnil sklíčko u hodinek, které jsem dostal více jako před 30 lety (mezitím přišly opět do módy jako retro). Chodily spolehlivě, ale sklíčko prasklo a občas se ciferník zarosil. Tak jsem s nimi šel k hodináři a trefil jsem na ochotného a šikovného , který přizpůsobil náhradní sklíčko od jiných hodinek. Opravil do dobře, už se ciferník nerosí.