Kepuč

Lze tvrdit, že jsou napsána dvě anglická slova, je-li užit zkrácený tvar (např. you're nebo it's)?

Pokud jsou dvě slova napsána napsána zkratkou jako např. you're nebo it's?

Nejlepší odpověď
quentos

Podle cambridgeenglish­.org jsou to dvě slova, výjimkou je can't, které se i v plném tvaru píše jako jedno slovo (cannot), takže se počítá jako jedno slovo. Viz zdroj (angl.).

Zdroj: http://www.cam­bridgeenglish­.org/images/248530-cambridge-english-proficiency-faqs.pdf

Další odpovědi
kurec

Pokud to se budeme řídit pravidlem na psaní maturity z anglického jazyka, tak ano, jsou to 2 slova.