Lgee

Lze to takto objednat?

Pokud si chci na zahradu koupit pizzu, stačí to pouze na nejbližší adresu, nebude z toho potom problém, třeba nějaká pokuta?

Tak to je samozřejmost, akorát to chci objednat přímo na.inteenetu a tam zadat tu adresu.

Nejlepší odpověď
anonym

Když si chcete objednat pizzu na nějakou adresu, zadejte adresu, kde se nacházíte. Nemůžu uvěřit, že tohle někdo nechápe. Proč byste si objednával pizzu někam, kde nejste?

Další odpovědi
anonym

Pokud řádně zaplatíš a domluvíš se, kde si pizzu převezmeš, tak v pořádku. Jako u souseda je to pitomé a místo pokuty spíš podivný výraz.