Lze to považovat za solidaritu?

Pokud je člověk pracovně činný, odevzdává nemalé daně a tím solidárně přispívá těm, kteří jsou na zasloužilém odpočinku, nebo jsou zdravotně indisponovaní, aby mohli dále pracovat a těm, kteří takto přispívají se to vrátí rovněž v důchodu? Proč jsou lidé(nelida), tak sprostí na nemocné a starší spoluobčany?

Nejlepší odpověď
gecco

Je to solidarita…
😉
_____
…„Proč jsou lidé(nelida), tak sprostí na nemocné a starší spoluobčany?“…
Tak se chovají lidé asociální a nebo tupí…

Další odpovědi
ptáč

Musíme jmenovat, kdo, z jakých poměrů vychází, kdo je takových matka, jestli nestála u E55, jestli znají pouze ten svůj svět zdravých náctiletých. Kouřením trávy pak setrvávají ve svém dětském myšlení až do dospělosti. Domnívám se, že člověk prac. činný, atd. má jakous možnost využít všech vymožeností našeho systému, který je soustavně demontován. Dnes není jisté využití části důchodu, i když platí sociální. Zatím platí to, co píše zákon. Poslední věta, jak jinak, lidé jsou stejní na celém světě. A i ti starší, nemocní, nejsou bez viny, i oni se chovali jako hovada. Jen strkají hůlkou, aby ukázali, že se polepšili.

anonym

Opakuji znova..Jugar neumí číst.NIKDE jsem nepsal, że jsem důchodce, stále jsem NEZAMĚSTNANÝ těch 10 měsíců to už vydrżím, než mně bude živit Jugar.A takovýto bl…ec to nějak nemůže pochopit,že za komunistů už bych byl dàvno v důchodu.To TENHLETEN za…ný režim mně nutí dělat déle a vydírá mně.

anonym

Zeptej se Jugara, proč lidem nedopřeje zasloužený odpočinek.

Tuto moji odpověď Jugar nahlàsil jako závadnou.Můžete mně říci, co je na ní zavadnēho?

anonym

Lahny, Jugar bude věčně živý, jako V.I.Lenin

anonym

Moje odpověď je,že jsi nepolepšitelnej zbabělec!

anonym

Tvoje matka byla dobrá, ale ty jsi…

anonym

Hej, pane Jugar, nechte Lahnyho napokoji a nikho neurážejte, ano.