Lze to považovat za mobilní telefon ?

http://www.ha­luze.cz/fotky/big/vtip­ne-obrazky-795-2.jpg1.689927.jpg

Nejlepší odpověď
led

Ano, ale len v prípade, že je fukčný aj počas pohybu a bez kábla.
„Odstrihnite sa“

Další odpovědi
pusinka50

Jak vyšitej. 🙂 Když ho budou pronajímat, tak si ještě slušně vydělají:-)

hanulka11

to spíš bude ToiToi :D:D:D
Doplňuji:
halóóó je tam volno??????

M.

Samozřejmě. :)
„Jsem na koni..“

tom004

Určitě. A dokonce je přizpůsoben těm, kteří opouští restaurační zařízení a potřebují si zajistit odvoz. 🙂

honza19hk

leda,že by to bylo přes satelit. Nebo to mají když prší aby nemuseli „řídit“ mokrý.