Boy 13

Budu-li chodit každý den 10 km, 5krát denně jíst menší porce a pít dostatek tekutin, mohu zhubnout za měsíc o 5 kg?

Nejlepší odpověď
Kelt

Ano, můžeš. Je to matematická záležitost. Spočítej si, o kolik musíš vydat více energie a uprav si podle toho jídelníček a taky záleží na tom, za jak dlouho zdoláš těch10 km. Vše najdeš v tabulkách. Ale lepší bude pro tělo, když to zvládneš za 2 měsíce. Protože ten úbytek by neměl být tak drastický.

Další odpovědi
autacek

Ano, je to možné, jen jde o to, jestli to vydržíš a o kolik budou ty porce menší.

moravan

Snad ano. Pokud by to nepomohlo, tak ti pošlu číslo konta, kam každý měsíc pošleš 7.000 Kč ze svého příjmu. Garantuju, že do dvou měsíců spolehlivě zhubneš, protože obezita je „nemoc“ bohatých.

aliendrone

Nepravděpodobné. Leda by se jednalo o chůzi do svahu s 50% stoupáním (či vyšším) se zátěží 40kg+ na zádech. 10km chůzí po rovniě je NIC. :)

nyjono

Dost také záleží na skladbě stravy.
Nezapomeň na kvalitní proteiny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.