Lurius

Lze tento anglický výrok použít ve dvou smyslech, nebo má pouze jeden?

Možná se pletu, ale může Američan pochopit „this is sick“ tak, že je to buď choromyslné nebo že je to nepopsatelně (šíleně) úžasné?

Doplňuji: Já se s tím setkávám celkem často v YT komentářích, obzvlášť u videí která mají poměr like/dislike menší než 100/1, např. u epické hudby

Nejlepší odpověď
mokrygorky

Máš pravdu. Může ti mít oba významy. Dobře jsi to popsal! =)
Klumprt: proč radíš, když nevíš?
Tady se můžeš přesvědčit, jestli mi nevěříš.
https://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2011­0208102951AAa­Wy4K
A nebo také v Urban Dictionary
http://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=sick

Další odpovědi
anonym

Jasně, já sick používám mnohem častěji než awesome, huge..
This is sick af!!
This match was sick, his performance was sick…

I'm sick of you, is he still sick?

klumprt

Ve významu „nepopsatelně úžasné“ jsem to ještě neviděl, nečetl, neslyšel.
A jo, když to takhle říkáte a když to quentos posvětil…

Já neradím, já jen konstatuju, že jsem se s tím nesetkal. Tak sorry.

bolak

asi jako u nás: „humůůůůs“