dust8

Lze tarif O2 TV HBO a Sport Pack aktivovat ne pokaždé znovu na pouhý měsíc, ale nastavit měsíční tarif?

Odpovědi
Edison

Na HL O2, která je zdarma, by ti na tohle moc rádi odpověděli. Nebo aspoň na svých stránkách.

anonym

Nevím jak u O2 TV ale na konkurenčních službách KUKI a LEPSI.TV to jde samozřejmě nastavit přes jejich web, jednoduše jen stačí zadat údaje platební karty a od té chvíle naběhne pravidelné strhávání měsíční platby podle nastaveného tarifu přímo z dané karty dokud údaje o mí z webu zase nevymažeš – pak se to zase přepne zpět do režimu předplacenky. U O2 TV by to snad mohlo být podobné, ale raději se zeptej na jejich zákazníckém oddělení, tel. 800 020 202