Meropa

Lze studovat přes internet po základní škole?

Potřebuji vědět jestli je možné studovat (střední škola) bezplatně přes internet, po základní škole?
Není to kvůli zdravotním důvodům ale spíše kvůli psychickým.
Vím o individuálním učení, ale jde to i kvůli psychickým potížím?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst odpověď o tzv. distančním studiu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-distancni-forma-studia

Další odpovědi
Drap

Toto by bylo možné pouze po dohodě s konkrétní střední školou.

MrGandy

A jak si to asi představuješ? Nevím, jak bych se učil přez internet bez výkladu. O čem jsem viděl je, že v Americe a asi i někde u nás, učitelé vysokých škol mají přednášky v second life.

Ale o žádné výuce přez internet jsem neslyšel.