jendysek

Lze studovat jiný obor na VŠ než ten, co jsem studoval na SOŠ?

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti zkušenosti se studiem jiného oboru než to co jste studovali na SOŠ?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Ano, můj případ. Je to normální 👍

Další odpovědi
Kelt

Nechápu přesně jak to myslíš, ale když máš maturitu a připustí těm příjímačkám na VŠ a ty zvládneš přijímačky a vezmou tě, tak proč ne. Jestli děláš třeba strojní průmyslovku a chodíš hrát na klavír a půjdeš na AMU nebo konzervatoř a projdeš a vezmou tě, tak vo co go?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.