rob1

Lze studovat gymnázium dálkově?

Dobrý den, mám nastoupit do 3.ročníku Gymnázia a vyskytla se situaci, kdy otec dostal pracovní možnost v Anglii. Má otázka zní, zda lze dostudovat zbytek studia Gymnázia, co budu v Anglii. Kolikrát bych musel do roka přijet na určité zkoušky a vůbec jak to dálkové studium probíhá? Je to vše narychlo a potřebuji nastoupit teď v září. Jinak jedná se konkrétně o město Manchester…
Pokud by to tak nešlo, mohl bych v mé situaci nastoupit na střední v Anglii? Byl bych rád kdyby mi nekdo pomoh a poradil
Doplňuji:
Je tedy možné normalne udělat i maturitu, když stále budu v Anglii?a

Nejlepší odpověď
ivzez

Přesné podmínky zjistíš u vedení školy.
Zavolej tam, pravděpodobně tam někoho dopoledne
zastihneš, přestože jsou prázdniny.

Asi bych situaci neřešila dálkovým studiem,
ale požádala bych o individuální studijní plán.

Minimálně dvakrát v roce (před pololetím
a před koncem roku) bude nutné se nechat přezkoušet.

Doporučuji se před odjezdem dohodnout ještě
s vyučujícími o zasílání materiálů, zadávání úloh
a o poskytování konzultací e-mailem nebo přes Skype.

Nevím, jak je to s možností nástupu na SŠ v Anglii,
ale pokud by to šlo, byl by to pro tebe určitě přínos.
Doplňuji:
Ano, maturitu lze složit i v případě individuálního studijního plánu.
Budete ji ale muset přijet složit sem.

Další odpovědi
pondělí

Samo ,že ano
Požádejte vedení o individualní plán a při tom se vše dozvíte,pokud jste mladši osmnácti musíte mít u toho zástupce to je asi tvůj taťka.
No a někteří ředitelé připouští i konzultaci internetem

jjj123456789

Lze.