Mr. XYZ

Lze stisknout tlačítko na webu kódem?

Konkrétně like FB stránky, samozřejmě pokud jsem na dané adrese. (pro osobní použití) pokud má daný prvek na stejné stránce zvolený prvek určitou hodnotu? A lze každých x sekund aktualizovat pouze daný prvek, nikoliv celou stránku? Děkuji
Doplňuji:
Stručně, pokud bude na stránce třeba 49.999 lajků, aby se mi automaticky dal ten 50tisící?

Odpovědi
Shaohao

vynutit click na fb tlacitko samozrejme nejde, aktualizovat prvek kazdych x sec lze, zajima te: ajax a setInterval

setapouch

Vsechno jde, kdyz se chce. Najdi souradnice oblasti, kde se dany prvek nachazi, a simuluj stisk tlactka. Nicmene nevidim vyznam.