Lze snížit půjčku v bance?

DOBRÝ DEN CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT JESTLI JDE SNÍŽIT SPLÁTKU V BANCE NA PŮJČKU KDYŽ NENÍ POJŠTĚNÁ DĚKUJI

Nejlepší odpověď
kropitko

manžel to udělal tak,že si vzal jinou půjčku na delší dobu,tam tu doplatil,no a teď platí méně.
Pro Standu,vzal si o 50000 víc a tím doplatil další nevýhodné půjčky,něco jako konsolidace. Takže teď platí úroky a vše s tím spojené téhle bance. To byl asi ten důvod,že mu tu půjčku dali. No spokojenost na obouch stranách,teď platíme cca o 3000 méně.

Další odpovědi
standa

NELZE !

Teoretická šance je banku POŽÁDAT o změnu smlouvy, ale neumím si moc představit ty důvody, proč by to banka dělala ☹