Altair-AC

Lze si tady nějak změnit přezdívku?

Nejlepší odpověď
led

Oficiálne nie.
Možno len tak, ako to tu spravili mnohí užívatelia, zrušiť uživateľskú registráciu a začať odznova s novou prezývkou, ale nesmie to byť z rovnakej emailovej adresy ako predchádzajúci účet. Well, takto tu robia/robili podvody s viacerými nickami u toho istého uživateľa. Napriek pravidlám tejto stránky, ktoré to nepovoľujú.

Další odpovědi
quentos

Nelze.

DusanOrlik

Nelze bohuzel.Nechapu proc to admini nevylepsi a kazdy uzivatel by mel pouze jednou moznost jmeno zmenit… Skoda.Snad ho to napadne a udela tak :)

jirka F

Nelze.Přezdívku si musíš rozmyslet už při registraci jediným řešením jak píše led je deaktivovat účet a vytvořit si nový ale s jinou e-mailovou adresou,ale myslím že je to zbytečné.