talka

Lze si představit pocit při podřezávání LIDSKÝCH hlav?

Co je to za zvrácenost?

Nejlepší odpověď
annas

Představit asi těžko. Jen se pozastavit nad zvrácenosti těch, kteří to považují za normální.

"Podřezávání lidí je v souladu s koránem“, říká islámský duchovní
Husajn bin Mahmúd a odkazuje na korán 47:4: „Když potkáte nevěřící, setněte jim hlavu…

„Židé, křesťané, alawité i odpadlí šiíté musí být terorizováni a podřezáni bez slitování. Stínání hlav je prorokova tradice. Až do křesťanské okupace islámského území ve 20. století stínání hlav nebylo problém. Křižáci narušili pojetí islámského práva, zkomolili naše náboženství a přesvědčili muslimy, že je islám náboženstvím míru, umírněnosti, lásky a harmonie, a že v něm není místa pro boj, krev a zabíjení. K tomu se muslimové vrátili až po mučednické smrti Abú Mus’aba Al-Zarkawího.“

atd.

Karel Orlik
blog.iDNES.cz
http://orlik.blog­.idnes.cz/c/425205­/Podrezavani-lidi-je-v-souladu-s-koranem-rika-islamsky-duchovni.html

Otázka je nepřesně formulovaná. Jde o pocity kata, nebo odsouzeného? Bude to určitě rozdílné.

Rozhovor s posledním českým katem.
http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/14717/roz­hovor-s-poslednim-ceskym-katem-pred-popravou-rvacka-po-ni-panak-rumu.

Pocity odsouzeného na smrt.
n.nova.cz/cla­nek/zpravy/zah­ranici/popravi­li-muze-ktery-mozna-nevrazdil-troy-davis-mel-v-roce-1989-zabit-policistu.html

Další odpovědi
gecco

Zvrácenost kata…
😉
Může jít o psychickou predispozici, vliv ideologického výcviku a nebo psychiku ´posunutou´ nadměrným strádáním. Možná i o důsledek nějakých psychofarmak.

Zbynas

Zvrácenost nyní, normální situace před několika stovkami let.

Nevíteto?

Tak každej z toho může mít jinej pocit, někdo by cítil znechucení, někdo potěšení…

anonym

Představit si to lze,ovšem realita bude úplně někde jinde.

anonym

To se tedy divím, proč vás Hugar nenahlásil na úřadě za sv.perverzi Hugare kde jste?Vaše práce je hrát si na pravou ruku fejka nebo snad né!!!…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lyPvUIt_YWg

bolak

Těžko, každá hlava se řeže jinak.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.