Lze si poškodit nos např. chrupavku, přepážku a sliznici při šňupání drog jako je třeba pervitin?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Samozřejmě že ano.

Další odpovědi
pepe88

Ničí nejen to,ale hlavně mozek,co ti drogy daji taky pak ti vemou,mozek nebude pracovat tak jak má,výrobci drog a prodejci se chtějí finančně osvěžit takže očekávej přinejlepším 90% jedlé sody,nechtěj radši vědět co všechno do toho dávají je to HOROR.

Kepler

O vlivu na sliznici jsem nic nenašel, ale škodlivý vliv lze předpokládat. To je ovšem to poslední, co by mělo feťáka zajímat. Ty důležité účinky mohou být i smrtící.
.http://www.dro­govaporadna.cz/sti­mulacni-drogy/pervitin.html