_marty_

Lze si po vyučení podat krom přihlášky na nástavbu taky přihlášku na SŠ s maturitou? A kde pak seženu zápisový lístek???

Lze jít po vyučení znovu na SŠ s maturitou?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ano lze… bývaý spolužák má dokonce dvě maturity… rozdíl je v tom, že sš budeš dělat čtyři roky a nástavbu dva (=úspora času) a pokud se i tak přihlásíš na sš příbuzného oboru ze kterého máš výuční list, pak ti stejně ty první dva roky na té sš budou připadat nudné a všechno z toho budeš znát

Další odpovědi
Sůwa

Existují i střední školy s denním studiem s maturitou po vyučení a jsou pouze dvouleté. Jsou to třeba školy zaměřené na ekonomiku a podnikání, tam tak nezáleží na oboru, ve kterém bylo vyučení. Přihláška se dostane přímo v té škole. Ve vyhledávači jsou jich spousty, ale zadej si to podle místa bydliště 🙂