FlAsh_7

Lze si někde vytvořit plnohodnotný web zdarma?

Odpovědi
Edison

Už zase???

https://www.go­ogle.cz/search?q=web+zdar­ma&ie=utf-8&oe=utf-8&lr=lang_cs

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=web+zdar­ma&ie=utf-8&oe=utf-8&lr=lang_cs

Hufnágl

Nikde nevytvoříš plnohodnotný web zdarma. Každý poskytovatel to má udělané tak, abys musel něco dokupovat jako třeba dodatky k šablonám, pluginům atd.. Nejlepší je si zakoupit doménu, webhosting a nainstalovat si třeba Word press. Roční náklady nejsou závratné a pokud budeš mít stránky, kde budou chodit lidi, můžeš si zajistit i reklamu a tím získáš několik korunek, které by pokryly náklady na založení domény a webhostingu.

anonym

Vytvořit jej samozřejmě můžeš zdarma (pokud víš jak a znáš HTML, CSS případně i JS), protože k tvorbě webu se mohou používat kompletně zdarma dostupné nástroje od operačního systému, přes grafické editory (gimp, inkscape) až po editory kódu (Atom.io například) či WISIWYG editory se kterými (teoreticky) znalost kódování téměř nepotřebuješ (např. http://bluegrif­fon.org/).

Hostovat jej můžeš taky zdarma, pokud ti nevadí, že tvůj web bude mít ne příliš lukrativní adresu typu mujwebxyz.web­zdarma.cz … pokud bys chtěl mít vlastní adresu/doménu druhého řádu mujwebxyz.cz už by tě to něco stálo, minimálně 180Kč ročně, hosting takové domény bys ale i nadále mohl mít zdarma třeba na pipni.cz

anonym

Případně zkus webnode.cz pokud ti HTML a CSS jinak vůbec nic neříká a vůbec se necítíš na tvorbu webu ručním skriptováním … ten je sice v naprostém základu zdarma, ale počítej s tím že se ti budou snažit všemožně vnutit premiové služby a ty tě mohou stát 75 až 417 Kč měsíčně. Je to zdarma s velkým ALE a značnými omezeními. Tvorba kódováním a hosting na pipni.cz tak velká omezení rozhodně nepředstavuje a je to imo zajímavější varianta.