dust8

Lze si na rty našít zip a využívat všech těch výhod z toho plynoucích?

Odpovědi
Edison

Lze… jen nějak nevidím ty výhody.

Kelt

Tobě by pomohlo si svázat ruce za zády a chodit tak celý měsíc. Myslím, že by ubylo tvých příspěvků. Mohl bys někomu diktovat své myšlenky a ten by to cenzuroval a něco dobrého by snad poslal.

dust8

Edison: Třeba, když člověk uvidí medvěda a schová ze za strom a musí být zticha, tak zatáhne zip a má klid. Přes ruku by to mohlo být slyšet a medvěd by pak přišel a byl by end.

Edison

Vidíš. A já žiju v tom, že fak běžně medvědy na ulici nepotkávám. 😁