dust8

Lze sehnat nějakou síť proti hmyzu do okna, která zároveň lapá vzdušné alergeny?

Odpovědi
zjentek

K alergiím dochází zejména a PŘEDEVŠÍM:

  1. nízkým kontaktem s přírodou
  2. nadužíváním léčiv
  3. rozličným očkováním

Síť do oken tedy nepomůže, od přírody se nelze nikdy zcela izolovat.

Dokud není pozdě, pomůže paradoxně kontakt, nikoli izolace. Ale to máme často jiné starosti, než například uklízet v kurníku. Třeba číst si. Pohádky.
Alergičtí lidé (chápej jako slabé, nemocné kusy) chtějí také přežít a jedinou jejich možností je přírodu hubit, jinak nemají ŽÁDNOU ŠANCI. Kruté je to pro obě strany, protože nezřídka jde o chytré lidi, kterým jen jaksi nedochází, že pomoc potřebují právě z přírody. Ale skutečně nejsou hloupí, no fakt…

„Jsem přesvědčen, že genetická modifikace člověka v budoucnu povede jen k dalším a dalším alergiím, pokud se nám do té doby nepodaří přírodu zcela vymýtit. A už se to děje. Lidstvo již modifikuje virus, nyní například pro výrobu očkovacích látek a to NEVYHNUTELNĚ povede k dalším a dalším modifikacím složitých organismů, jakým například člověk je.“ Zjentek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.