LejdyTerr

Lze se vyhnout soudu?

jsem za 2 týdny předvolaná k soudu, protože jsem nezaplatila 40Kč a upomínka mi přišla na bývalé bydliště, kde už rok nebydlím. Nyní mě čeká soud a musím zaplatit 40Kč+800Kč právníkovi. Můžu se nějak vyhnout, když zaplatím? A co mi tam hrozí, když půjdu? Dostanu ještě další pokutu?
Doplňuji:
A jaké jsou náklady?

Odpovědi
anonym

Z toho jak celou věc popisuješ vyplývá, že budeš muset ještě uhradit náklady
na soudní řízení a pokud je udaných 800Kč za právníka, který návrh podával, pravděpodobně se oněch 40Kč zvýší o nějaké penále z prodlení.