autacek

Lze se uškrtit na šňůře od sluchátek (ve spánku)?

Nejlepší odpověď
Ponny123

Tohle mi vždy říká máma a nebo jak spím u babičky babička, spím se sluchátky pravidelně a zatím žiju , myslím že by se to dalo ale žádný takový případ neznám …

Další odpovědi
Tulačisko

No to bych si sluchátka určitě na noc sundala, neriskovala bych to. I když sebezáchovné pudy by Vás měly probudit ze spánku při nedostatku kyslíku. Každopádně bych se snažila této situaci vyhnout.
Dětem to rozhodně nedovoluji, minule jsem zabavila synkovi hadici od požárního auta, kterou si vzal do postele.

marci1

Zřejmě u některých sluchátek je to možné.
„Pokud dojde k zamotání drátu sluchátek, může se zvýšit riziko náhodného
uškrcení“.

https://www.sun­nysoft.cz/dow­nload/sleepace-smart-headphone-cz.pdf