dust8

Lze se ukájet i nad něčím jíným než nahotou?

Nejlepší odpověď
led

Ano. Nemusí byť len sexuálne ukíjanie. Sú napríklad ľudia, ktorí sa ukájajú tým, že sa vyvyšujú nad iných.

Další odpovědi
Dochy

Jistě… I pokud to vezmeš hodně… povrchně… Tak mnoho dívek vypadá lépe pokud jsou oblečeny.

aliendrone

Ó! Tvůj život musí být báječně jednoduchý, doslova ti závidím tvé štěstí. Proto ti nic nepovím, však na to přijdeš sám. Ze zvědavosti budeš o to usilovněji pátrat a výsledek se DOSTAVÍ! A sbohem šťastný, jednoduchý živote. Aliendrone pak bude mít radost, že ZASE někomu svým přičiněním zprasil bytí. ;) :D :D

dubraro

Člověk má řadu různých potřeb, které ukájí různým způsobem. Například hlad ukájí jídlem, únavu spánkem, potřebu bezpečí obranou atd.