EggBreak

Lze se stěhovat s kočkou nebo to malé stvoření musíte nechat „doma“?

Lze se stěhovat s kočkou do jiné země mimo EU nebo to malé stvoření musíte nechat „doma“?

Odpovědi
CTTON

Nelze, kotě tu budete muset nechat. mimo eu je tzv. "Nepohyblivá zona kam nikdo ze zemi eu cestovat nemůže.

Drap

Neni problém se stěhovat s kočkou nebo se psem. Jen musíš mít všechny doklady. Pas zvířatům vystaví veterinář na počkání a musí potvrdit i potřebná očkování do konkrétní země.