dust8

Lze se domnívat, že se nový špičkový seriál Černobyl vyhoupne z 2. příčky oblíbenosti na tu 1. ní jako nový král u ČSFD?

Zatím byly odvysílány tři episody z pěti, ale už teď je minisérie druhá, což je naprosto nekompromisní.

Zdroj: https://www.csfd­.cz/zebricky/nej­lepsi-serialy/

Malá ukázka ze seriálu na videu zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NWNK9JD5U­Ig

Odpovědi
Edison

Nezajímá mě to.

Domnívat se můžeš klidně i to, že protáhneš velblouda uchem jehly. Rozuměj domnívat se můžeš naprosto cokoli.

annas

Mám jiný názor, který zde vysvětlím.

Neviděla jsem, ale přečetla jsem si hodnocení, je to drastické. Dobře sio tragédii pamatuji, už zde někde vzpomínala na den, kdy se to stalo a že jsem se se známou shodly,. že se něco divného děje.

Ale zaual mě závěr hodnocení filmu:

"V takových (tragických) chvílích se nejniternější lidské okamžiky střetávají s nelidskou přírodní sílou, jejíž následky odpírají pozůstalým i to poslední, co jim zbývá.

Pokud se v posledních částech seriálu s podobnou bravurou podaří vyobrazit i tu druhou sílu, tu politickou podobu nelidskosti a její střet s lidskými osudy, pak se Černobyl vedle nejintenzivnější seriálové podívané roku snadno může stát i tou nejlepší" .

https://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/film/cer­nobyl-hbo-serial-recenze/r~607a2f5­470af11e98aa4ac1f6b220e­e8/

anonym

Mám jiný názor, který zde vysvětlím.

především na tom absolutně zda je seriál první nebo druhý. Navíc pokud to ovlivňuje v této chvíli převážně jen nějaká fanouškovská komunita která CSFD bombuje svými ratingy, zřejmě to ani nemá žádnou vypovídací hodnotu a bude nutné na objektivní hodnocení počkat až hlas téhle fanouškovské komunity trochu utichne.

Mc Merkurion

… to víš, že seriál z produkce USA bude naprosto vypovídají a skvělej o výbuchu v Rusku, už se těšim na tu objektivitu …