Hakunamatata

Lze sdílet wifi připojení z telefonu i když už je vyčerpán FUP?

Nejlepší odpověď
Bedy

V drtivé většině případů poskytovatel připojení velice omezí rychlost připojení. Taková rychlost je pak dobrá opravdu jen pro mobilní prohlížeč, na počítači je to masakr. Nicméně rychlost se sdílením nemá nic společného, i sebepomalejší připojení můžete sdílet.

Řada poskytovatelů připojení umožňuje si za nějaký ten peníz dokoupit další limit, takže pokud chcete používat internet v počítači, tak bych to doporučil.

Další odpovědi
MK44

Jak se připojení chová po vyčerpání FUP závisí na providerovi. Buď připojení zablokuje nebo omezí rychlost. Takové připojení je pomalé a má-li se o něj dělit více zařízení, pomalost se o to více projeví.