Lze s helikoptérou zůstat ve vzduchu delší dobu, aniž by se musel pilot cokoliv ovládat?

Odpovědi
Kepler

Pokud má helikoptéra autopilota, tak ano. Dokonce může zůstat chvilku ve vzduchu, i když jí vysadí motor a pilot přistane pomocí autorotace. To ovšem autopilot nedokáže.

independent

… a když stojí ve vzduchu ,tak to strašně žere, takže asi tam nebude stát celý den.