poa.li

Lze rozpoznat?

Lze rozpoznat, že děláme něco, co sami nechceme, jen proto, že si myslíme, že to okolí očekává? Někdy bývá těžké si to uvědomit a včas přibrzdit… Díky…
Doplňuji:
Popřípadě jak? Znáte mechanismus?

Odpovědi
anonym

Musím chodit do práce. To je jedna věc která se ode mě očekává. Když nepřijdu, je to divné a musím prokazovat co jsem dělal a s kým. Mechanismus chození do práce je takový, že vstanu, jdu na wc, umyji se, něco zakousnu a pak jdu.

Zdroj: http://media.no­vinky.cz/590/1459­07-top_foto1-cfzmt.jpg

led

Vždy s úsmevom.
Nech ľudia, ktorí očakávajú neradosť, závidia. Ešte aj, keď ma kontroluje revízor v preplnenom autobuse, stojac na jednej nohe (aj to nie svojej) mu s úsmevom podám lístok.