Řidič Roman

Lze řídit s řidičským průkazem A1 mopedauta, jako jsou Aixam, Ligier atd., anebo to jde řídit pouze ze skupinou AM?

Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
seraphico

Lze to. Skupina A1 je nadřazená skupině AM, takže pokud jste držitelem skupiny A1, tak můžete řídit všechna vozidla, která spadají do kategorie A1 a AM.

Zdroj: https://www.ga­raz.cz/clanek/ri­dicske-prukazy-21004285

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Osobne bych do neceho takoveho nevlezl. Pasivni bezpecnost je u tehle vozitek desiva, doporucuju podivat se na nejaky crash test…

Řidič Roman

Já to nekupuji,ale spíše mě to už dlouhou dobu zajímalo,jak je to s řidičákem u těchto aut.Děkuji moc za odpověď