pn65

Lze reklamovat boty den po tom, kdy jsem je koupil v obchode, i kdyz nemají závadu, ale protože mne nevyhovují?

Diky

Nejlepší odpověď
Drap

Reklamovat v kamenném obchodě nejde. Můžeš však požádat prodávajícího o výměnu nebo o vrácení peněz. Je jen na něm zda ti vyhoví.

Další odpovědi
johana 56

Reklamaci můžete uplatnit pouze v případě vady na zakoupeném zboží.
V kamenném obchodě máte možnost si předmět koupě prohlédnout nebo vyzkoušet.Záleží na obchodních podmínkách prodávajícího a dohodě s ním. Většinou je možná výměna ve stejné cenové relaci příp. s doplatkem.
Hotovost vracet nemusí (nevýhoda oproti nákupům přes internet a v některých hyper/super marketech).

ivzez

Špatný výběr (to, že Vám boty nevyhovují) reklamovat nelze,
reklamovat lze pouze závady.

Arne1

U solidních obchodů ano.