zjentek

Lze provozovat běžnou domácnost (rodinnej život) bez odpadkovýho koše?

Myslím, provozovat život bez koše, jako životní styl, stejně jako provozovat život bez televizoru, kdy narůstá počet příznivců podobnejch inteligentních životních stylů… r

Nejlepší odpověď
BergySeltzer

Když jdu po venku, připadá mi, že někteří slovo odpadkový koš dokonce ani neznají, takže zřejmě lze.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě že lze. Buď si pořídíš drtič odpadků a nebo budeš odpadky dávat do pytle. Další možností je odhazovat je jistý čas na podlahu.

Klaproth

Ve městě by to asi bylo těžké, ale na vesnici to lze – slepice, prase, kompost, kotel, sběrný dvůr.

marci1

Lze. Čím méně se lidé zabývají vztahy a komunikací v rodině, tím více lpí na životě „bez obalů“ (už existují obchody, kde vám nasypou do přineseného plátěného pytlíku mouku, čočku, ovesné vločky a další potraviny). _
🙂

ivzez

Co znamená to r?

Lze.

zjentek

Marci, tak rodinnej život by se měl vést bez obalu, to dá rozum, takže ti nerozumím přesně, já mám odpadkovej koš (

zjentek

Ivzez, to je můj novej smajl, tímto já zdravím všechny lidi dobré vůle…ale je třeba přimhouřit trošku oči, nebo zaostřit, jako u hologramu, aby v tom člověk spatřil „tu tvář“. Schválně, zkus to- r

Mc Merkurion

… no, tak mi to připomíná spíš p*d, a to jsem nemusel ani přimhouřit oči …