Avatar uživatele
zjentek

Lze provozovat běžnou domácnost (rodinnej život) bez odpadkovýho koše?

Myslím, provozovat život bez koše, jako životní styl, stejně jako provozovat život bez televizoru, kdy narůstá počet příznivců podobnejch inteligentních životních stylů… r

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BergySeltzer

Když jdu po venku, připadá mi, že někteří slovo odpadkový koš dokonce ani neznají, takže zřejmě lze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě že lze. Buď si pořídíš drtič odpadků a nebo budeš odpadky dávat do pytle. Další možností je odhazovat je jistý čas na podlahu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Ve městě by to asi bylo těžké, ale na vesnici to lze – slepice, prase, kompost, kotel, sběrný dvůr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Lze. Čím méně se lidé zabývají vztahy a komunikací v rodině, tím více lpí na životě „bez obalů“ (už existují obchody, kde vám nasypou do přineseného plátěného pytlíku mouku, čočku, ovesné vločky a další potraviny). _
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Co znamená to r?

Lze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Marci, tak rodinnej život by se měl vést bez obalu, to dá rozum, takže ti nerozumím přesně, já mám odpadkovej koš (

před 2537 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ivzez, to je můj novej smajl, tímto já zdravím všechny lidi dobré vůle…ale je třeba přimhouřit trošku oči, nebo zaostřit, jako u hologramu, aby v tom člověk spatřil „tu tvář“. Schválně, zkus to- r

před 2537 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, tak mi to připomíná spíš p*d, a to jsem nemusel ani přimhouřit oči …

před 2537 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek