dust8

Lze proudem vody z hadice připojené na kohoutek odstranit mech ze staré eternitové střechy bez uvolňovaní azbestu?

Odpovědi
Drap

Pokud tam jsou už volné částečky azbestu tak tomu nezabráníš. Pokud je azbest ještě pevný, neměl by být problém. Samotnou hadicí to půjde dost obtížně. Lepší bude nějaká tlaková voda.

Kryšpín

Nebo použít modrou případně zelenou skalici.

cochee

Shodou okolností právě jdu řešit tuto záležitost, wapkou bych asi sundal i ten eternit, takže budu stříkat roztokem skalice – modré, zelená v tomto případě nepomáhá, má trošku jiné určení.