fg

Lze propadat ve škole do nekonečna?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Na ZŠ propadneš dvakrát a pak jdeš na zvláštní školu. A jak je to tam, to už jde mimo mě..

Další odpovědi
samicek333

Ne!!! Přešel by na jinou lehčí (zvláštní – speciální) školu, nebo by vyhledal odbornou pomoc.

Nevím jak by to bylo, kdyby ano, ale v 18 letech by ho na škole už nedrželi a vyhodili by ho a poslali do bázince – to už by to musel být de*il.

fcoop

Nekonečno je abstraktní pojem, který označuje kvantitu (množství) něčeho, co je tak veliké, že nemá konec (od slova konec je odvozeno slovo konečný), typicky se nedá spočíst, změřit, a pokud ano, tak je větší než každé konečné číslo. Objekt, který je tak veliký, že má atributy nekonečna, se někdy nazývá přídavným jménem nekonečný.

Jistě uznáš,že je to poměrně obtížné.

Drap

Bohužel ne. Ale bylo by to krásné, v šesti přijít do první třídy a v 18-ti vypadnout. A nebo snad ne ?

led

Len do konca povinnej školskej dochádzky.

pokazdejinak

rozhodně ne do nekonečna – povinná školní docházka je v ČR devítiletá :)