Lze pronajímat karavan či maringotku, tak aby se to vyplatilo nebo se na takové věci nedá vystavit nájemní smlouva?

Odpovědi
Drap

Lze si pronajmout, lze vystavit smlouva. Nevím však, co znamená aby se to vyplatilo. To bude pro každého znamenat asi něco jiného.

cukrar

pronajímat karavan či maringotkuAno, lze
tak aby se to vyplatilo
Ano, jistě.
vystavit nájemní smlouva***Ne, nájemní smlouva se nevystavuje, ale smlouva o zápujčce ano.

ivzez

Pokud vím, lze nájemní smlouvu lze uzavřít k prostorám
určeným k bydlení, označeným číslem popisným.
Jsou snad i nějaké výjimky (např. ateliér), které ale neznám podrobně.
Obávám se ale, že karavan ani maringotka k nim nepatří.

Poznámka:
Nájemní smlouva se nevystavuje, ale uzavírá.