Morty

Lze prodat svůj výrobek na Aukru?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mohu nějaký svůj produkt prodávat na Aukru. Jednalo by se o jednoduchý elektronický výrobek.

Máte s tím někdo zkušenosti?
Co k tomu potřebuji? (Jestli stačí jenom výrobek a nic jiného.)

Děkuji všem za odpovědi :).

Odpovědi
Anonim007

Na aukru to netuším, ale znám stánku http://www.fler­.cz/.Tam dávají lidé své výtvory všeho druhu. 🙂

anonym

Na Aukru se dá prodat snad vše co neodporuje platným zákonům.

anonym

Jistě, jako ostatní. Jde jen o jednu věc, pokud by to bylo soustavně, je potřeba živnosťák.

Eva 38

svůj produkt můžeš prodat na aukru, ale pokud to budeš dělat opakovaně, potřebuješ žl, v minulosti s tím mělo např. hodně žen na mateřských velké problémy- prodávaly tehdy tuším vlastní vyrobené šperky a šité výrobky, dělaly se pak kontroly a zjistil se únik daní právě přes aukro. Bylo to i v televizi. Neriskovala bych bez žl. Dnes to řeší tzv. franchizem-nakoupí produkty a pod záštitou jedné firmy prodávají za sebe.