Lze prodat pozemek za symbolickou jednu korunu?

Doplňuji:
Ono se věci mají jinak. Prodal jsem RD s pozemkem pod nim,ale pozemky vedle RD (zahrada + pozemek pod kůlnou )chci prodat za tu korunu stejnému majiteli.

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne, cena pozemků se dělá dohodou.

Další odpovědi
anonym

Mám takový vtíravý pocit jako by ses už jednou ptal před měsícem. A tam ti už také odpovídali, mimo jiné otázku položit advokátovi. Jak se zdá, tak si tazatel nedal poradit, což bývá příznačné většinou pro zcela infantilní uživatele.
Viz odkaz.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prodal-jsem-nemovitost-i-s-pozemkem-pod-ni

dudu

Pokud Vám nebude vadit, že musíte nechat zpracovat a uhradit znalecký odhad ceny a pak daň z příjmů vypočítanou z ceny podle zmíněného posudku, tak pro ne.

rtepp

U pozemku nevím ale můj známý prodal byt za 1 Kč.

roxy52

Určitě ano.Nechcete poslat moji adresu.....??? 😉

bobrik

Cha-cha-cha, to je výborná otázka. Vy by ste prodal svůj pozemek za jednu korunu? V dnešní době? Nevím, kolik by se v dnešní době, našlo lidí, za pradání svého pozemku jednu korunu. To by musel vést pod pozemkem ropné potrubí, jako v tom seriálu " Ordinace v růžové zahradě.