Nik92

Lze prodat na aukru nějaké věci, aniž bych se musela registrovat?

Odpovědi
Hohny

Ne, musíte se registrovat, není to takový problém. Od neregistrovaného uživatele by stejně nikdo nenakupoval a je to také jedna z výhod na aukru.
Doplňuji:
Aha, tak to nejsem ještě informovaný, že by to zavedli. I tak mi to přijde zbytečné a osobně bych od neregistrovaného nic nekoupil.

anonym

Nelze, po registraci do týdne přijde dopis, kde jsou údaje ke vstupu. Je to chrana před nepoctivci.
-
Představ si, že by každý takto prodával. Nemáš jako zákazník jistotu dodávky zboží. Přestože to mají ošetřeno i tak jsou tam nepoctivci, ale už nejsou anonymní.

Tom20

Ano,de to,neni to tak dlouho,co to zavedli.