kefud

Jak lze změnit cílovou složku ukládání mailů?

Již delší dobu se mi příchozí maily většinou ukládají do Spam koše. Rád bych aby příchozí maily od banky, obchodníků atp. krom nastavených adres ve filtru ukládaly jako příchozí. Prosím o radu.

Nejlepší odpověď
ivzez

Ve spam koši u příslušných zpráv klikněte na „Není spam“.
Další e-maily těchto odesilatelů by měly chodit do příchozí pošty.

Další odpovědi
Dochy

Nevíme jakou e-mailovou službu používáte (u koho máte shcránku) takže těžko radit s absolutní jistotou. Ve většině případů by mělo jít o „přeučení“ SPAM filtru jak píše Ivzez.