fg

Lze přijímat německé programy…

Mám satelit s průměrem 60cm a s jedním LNB konvertorem typu single.Příjímám programy přes analogový sat přijímáč.
Až přejdou na digitál,lze je přes tuto parabolu přijímat i digitálně, když koupím obyčejný dig.sat. přijímač?

Nejlepší odpověď
lexx

Pravděpodobně ano, talíř plně vyhoví rozhoduje digitál přijímač. Ale jestli starší LNB umí digitální signál…

Další odpovědi
briketka10

mám digitální satelit se dvěma monobloky, přijímám víc jak sto cizích stanic, našich přes 20, tak u Vás to nebude problém s novým přijímačem..