Lze při práci a dvou malých dětech zvládnout vysokou školu?

Nejlepší odpověď
Attack-design

určitě, ovšem záleží na vás jak se k tomu postavíte

Další odpovědi
alenka901

no moje známá má 2holky a práci a studium zvládá to má distanční (dálková)formu studia a zatím v pohodě
Nespornou výhodou při dálkovém studiu je to, že nemusíte přerušit pracovní poměr. Můžete se sami rozhodnout, kdy, kde a jakým tempem se budete učit

Lencis

Já si to představit nedokážu, myslím, že by to bylo opravdu velmi náročné. Rozhodně by nesměla chybět obrovská podpora celé rodiny včetně babiček, tetiček a kamarádek…

Dandi

Mohu doporučit kombinované studium. Při takovém studiu nemusíte školu pravidelně navštěvovat a budete docházet pouze na zkoušky.